,

Biotronic Top3

Biotronic® Top3

Gelişmiş performans için üçlü etki!

Modern hayvancılık hem üretim verimliliğini daha üst düzeyde gerçekleştirmek ve hem de yüksek kaliteli ürünler üretmek zorundadır. Ancak hayvancılıkta optimum büyüme performansı, sürekli yüksek enerji kayıplarına neden olan ve hayvanın büyümesi üzerinde olumsuz etkisi olan bakteriler tarafından tehdit altındadır. Özenle seçilmiş malzemelerden oluşturulan Biotronic® Top3, gelişmiş hayvan performansı için etkili bir sinerji yaratır.

 3 aktif bileşen:

 

Özel inorganik taşıyıcı bir Ardışık Salınım ortamı (Sequential Release Medium, SRM) gibi davranır. SRM yem ve mide bağırsak sisteminde aktif maddeleri yavaş yavaş serbest bırakır.

 

Biotronic® Top3 – Benzersiz etki mekanizmasıyla doğal bir büyüme faktörü

Tüm aktif maddeler benzersiz bir sinerjik etkiden yararlanılarak büyümeyi teşvik etmesi için özel olarak seçilip birleştirilmiştir. Bu bilimsel olarak kanıtlanmış sinerji,Biotronic® Top3 kullanımıyla hayvansal üretimde ekonomik faydaların maksimize edilmesini sağlar.

organik asitler yem ve mide bağırsak sisteminde patojen bakterilere karşı çalışan güçlü antimikrobiyallerdir.

 

fitokimyasal

bir doğala özdeş biyoaktif bitkisel maddedir. Bu madde hücre bölünmesi engeller ve zararlı bakterilerin çoğalmasını azaltır.

 

Biomin® Perforizing Madde

Gram-negatif bakterilerin dış membranından organik asitlerin ve fitokimyasalların nüfuz ederek girişini kolaylaştıran benzersiz bir maddedir. Gelişmiş antimikrobiyal etkisi yüksek patojen bakterilerin büyümesini engeller.

 

Her üç bileşen kanatlılar ve balıkta zararlı bakterilerle mücadele için sinerjik bir düzende çalışarak iyi büyüme performansı elde edilmesini sağlarlar. Bu son derece etkili sinerji, Biotronic® Top3’den tam bir ekonomik yarar elde edilmesini sağlar.